Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Poskytování služeb odborného posuzovatele reálných odbytových cen


Kategorie

Poradenské, právní a tlumočnické službyStavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky malého rozsahu je poskytování služeb nezávislého odborného posuzovatele reálných odbytových cen stavebních prací, a to formou komplexního posouzení pro potřeby plánování reálných hodnot investic v Moravskoslezském kraji. Jedná se o následující služby: a) Odborné stanovení reálných odbytových cen., b) Odborné poradenství při vyhodnocování nabídek v zadávacích řízeních pro veřejné zakázky, jejichž předmětem jsou stavby uvedené níže, v návaznosti na mimořádně nízkou nabídkovou cenu účastníka zadávacího řízení ve smyslu zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, včetně odborného poradenství při formulaci žádostí o písemné zdůvodnění MNNC ze strany osloveného účastníka. Dále případné odborné poradenství při přípravě podkladů pro zadávací podmínky u investičních akcí.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 23.03.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.