Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

POSKYTOVÁNÍ PRÁVNÍCH SLUŽEB – OBECNÉ PRÁVNÍ PORADENSTVÍ - VEŘEJNOPRÁVNÍ, SOUKROMOPRÁVNÍ A FINANČNÍ PRÁVO


Kategorie

Poradenské, právní a tlumočnické služby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky na uzavření rámcové dohody s minimálně dvěma a maximálně s osmi účastníky bude poskytování právních služeb v oblasti veřejnoprávního, soukromoprávního a finančního práva dle zadávací dokumentace a jejích příloh. Předmětem plnění veřejné zakázky je rovněž: komplexní zastupování zadavatele při výkonu rozhodnutí vydaných v uvedených řízeních; komplexní právní zastupování zadavatele před jinými orgány a institucemi; zpracování právních rozborů a stanovisek, zpracování smluv a dalších listin, tvorba vnitřních předpisů, poskytování právních porad a konzultací, účasti a zastupování zadavatele při jednáních, jakož i další formy právních služeb, a to vše zejména v oblastech výše uvedených.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 25.01.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 05.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.