Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Poskytování komplexního pozáručního servisního zabezpečení magnetické rezonance po dobu 3 let


Kategorie

Opravy, revize a servisAuto-moto, dopravaSpráva a údržba, úklidStavebnictví a související činnosti
Auto-moto, doprava ->  Náhradní díly a spotřební materiál
Auto-moto, doprava ->  Servisní služby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba budov

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Jedná se o podlimitní veřejnou zakázku, jejímž předmětem plnění je provádění komplexního pozáručního servisu MR přístroje Siemens Magnetom Avanto 1,5 T, který vlastní a provozuje zadavatel, včetně příslušenství a jeho dílčích částí, dle technické specifikace uvedené v příloze č. 5 Výzvy k podání nabídek, a to po dobu 3 let od zahájení plnění. Součástí pozáručního servisu jsou servis a revize v souladu s Hlavou IX zák. č. 268/2014 Sb., o zdravotnických prostředcích a o změně zákona č. 634/2004 Sb., o správních poplatcích, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o zdravotnických prostředcích“). Předmět plnění je blíže specifikovaný v příloze č. 4 Výzvy k podání nabídek – Obchodní podmínky – návrh servisní smlouvy.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 15.02.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.