Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Pořízení serverové sestavy pro provozování systému pro správu senátních dokumentů


Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem VZ je a) pořízení serverové sestavy pro provozování systému pro správu senátních dokumentů, sestávající ze 2 ks serverů v clusterovém režimu na platformě x86/Linux, 1 ks diskového pole a 1 ks management serveru na platformě x86/Windows, zajištění jejich montáže do připraveného standardního 19“ Racku, dodání a zprovoznění silnoproudé a datové kabeláže a provedení základního zprovoznění, to vše dle technické specifikace zadavatele, poskytnout zadavateli záruční servis na zboží včetně rozšířené podpory výrobce. b) zajištění podpory operačního systému Red Hat Enterprise Linux Server dle technické specifikace. Podrobná technická specifikace, požadované parametry poptávaného zboží a záruka jsou uvedeny v příloze č. 1 Závazného návrhu kupní smlouvy. Bližší specifikace v rámci ZD.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 10.06.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.