Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Pořízení prvků pro skatepark v Sedlčanech


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmět zakázky je v oploceném areálu na části pozemků parc. č. 2672/1, 2672/19, 3062,31, 3062/90 v k.ú. Sedlčany. Stávající skatepark je tvořen z prvků, které jsou předmětem postupné demontáže a likvidace dle přiložené fotodokumentace. Demontáž stávajících prvků a odstranění z plochy není předmětem poptávky, neoceňujte. Nové prvky skateparku budou osazeny na vyklizené asfaltové ploše velikosti 20m x 30m se stávajícím oplocením. Přístup k místu realizace je možný přes nezpevněnou plochu manipulačního a skladového areálu technických služeb, dle toho je potřeba ocenit dopravu a montáž s ohledem na použití manipulačních prostředků. Předmět výběrového řízení bude spolufinancován z rozpočtu Středočeského kraje v rámci projektu MŮJ KRAJ - Participativní rozpočet Středočeského kraje na zajištění realizace projektu „Pořízení prvků pro skatepark v Sedlčanech“. Je požadováno dodání betonové U-rampy (celá rampa bude z betonu, kde jsou naproti sobě 2 rádiusy a uprostřed vlastní betonová podlaha, pozinkované zábradlí na zvýšeném soklu) s rozměry: šířka 6,5m, výška 1,1m, délka 7m. Uchazeč může nabídnout rampu s mírně odchylnými rozměry dle své technologie výroby (větší), předepsané rozměry jsou dány jako minimální přípustné. Povrchová úprava z hlazeného betonu určeného pro skateparky. K dodanému výrobku je vyžadován certifikát potvrzující bezpečnost výrobku a vlastnosti ve shodě s ČSN a platným českým právním řádem. Montáž bude provedena odbornou osobou a bude vydán certifikát pro osazení výrobku.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 02.10.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.