Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Pořízení nového dopravního automobilu pro obec Háj u Duchcova


Kategorie

Auto-moto, doprava
Auto-moto, doprava ->  Dopravní prostředky
Dopravní prostředky ->  Nákladní
Dopravní prostředky ->  Osobní

Lokalita:

Ústecký kraj

Popis:
Veřejná zakázka je v souladu se Zásadami pro poskytování účelových investičních dotací obcím, vedených pod č.j. MV-56988-2/PO-IZS-2019, Pracovními postupy a pravidly při poskytování investičních dotací pro jednotky SDH obcí v roce 2020. Projekt je dále spolufinancován z dotace Programu 2020 na podporu nové techniky, výstavby požárních zbrojnic pro jednotky SDH a podporu spolků a veřejně prospěšných organizací působících na poli požární ochrany, ochrany obyvatelstva a ostatních složek IZS dle zákona č. 239/2000 Sb. v rámci Tematického zadání „Krajská podpora výstavby nebo rekonstrukce požárních zbrojnic a nákupu nového dopravního automobilu v rámci programu Dotace pro jednotky SDH obcí MV GŘ HZS ČR“.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 05.05.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 19.05.2020 (12:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.