Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Pojištění majetku a odpovědnosti

Číslo ve věstníku:
Z2019-030291
Kategorie

Finance, pojištění

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je: 3.4.1. Pojištění majetku zadavatele a dalších spolupojištěných subjektů, bez ohledu na to, zda je tento majetek v jeho vlastnictví nebo zda mu (jim) byl svěřen do správy, jak je dále specifikován v této zadávací dokumentaci, proti vybraným rizikům, dále pojištění odpovědnosti za újmu zadavatele a jeho spolupojištěných subjektů. Spolupojištěnými subjekty se pro účely této veřejné zakázky mimo jiné rozumí: - Kulturní jižní město o.p.s, IČ 27911225, - jednotlivá školská a předškolní zařízení se samostatnou právní subjektivitou tj. příspěvkové organizace, zřizované Městskou částí Praha 11, 3.4.2. Pojištění odpovědnosti za újmu. 3.4.3. Pojištění odpovědnosti zaměstnanců za újmu způsobenou zaměstnavateli. 3.4.4. Pojištění odpovědnosti zastupitelů za finanční škodu způsobenou obci.

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 02.09.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 02.10.2019 (13:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.