Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Plzeň, dodávka systémů parkovací technologie


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je realizace akce s názvem „Plzeň, dodávka systémů parkovací technologie“ v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Účelem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody podle § 131 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek s jedním dodavatelem. Jednotlivé veřejné zakázky budou v závislosti na finančních prostředcích ze strany zadavatele realizovány jako dílčí plnění, jejichž realizace proběhne samostatně. Objednatel bude jednotlivé zakázky zadávat v závislosti na jeho aktuální potřebě a disponibilitě potřebnými finančními prostředky. Tato akce zahrnuje zejména tyto dílčí činnosti: 1. Návrh parkovacích systémů pro parkovací dům; parkoviště P+G; parkoviště P+R (dále jen PS) 2. Výroba PS 3. Doprava a osazení PS 4. Návrh centrálního dohledového systému (dále jen CDS) 5. Výroba CDS 6. Instalace a zprovoznění CDS.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 01.09.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 13.11.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.