Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

PLM software


Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je dodávka softwaru. Software bude pořízen pro dva účely. Prvním je řízení výrobních technologií umístěných ve zkušebním pracovišti. Druhým účelem je umožnění vývoje pokročilých metod návrhu výrobku a souvisejících výrobních činností. Rozsahem software pokrývá i oblasti IoT systémů a cloudových řešení potřebných pro integraci dat pro další průmyslové partnery a spolupracující výzkumné instituce. Bude tak umožněno shromažďovat, ukládat, sdílet a analyzovat výrobní procesy a data o výrobních strojích, díky kterým bude umožněn vývoj nových metod pro diagnostiku zařízení a procesů, predikci dopadů na zdraví a požadavků na údržbu. Plánované SW řešení bude také částečně využito pro vzdělávací aktivity, protože poskytne přístup ke kompletnímu SW prostředí, které se používá ve velkých průmyslových výrobních společnostech. Bude to jedinečná příležitost pro studenty, aby získali zkušenosti, které v aktuálním studijním programu postrádají. Vybraný licenční model umožní neomezenou spolupráci s externími výzkumnými ústavy a spolupracujícími průmyslovými partnery. Podrobně je předmět veřejné zakázky vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí příloh zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 24.07.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 08.10.2020 (11:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.