Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Plavecký stadion Strakonice - náprava havarijního stavu zastřešení bazénové haly


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je v souladu s projektovou dokumentací výměna střešního pláště bazénové haly. Budou provedeny následující hlavní práce: - Odpojení vnitřní i vnější elektroinstalace - Demontáž technického zařízení na střeše – datový kabel, NN kabel, kamera, wifi anténa metropolitní sítě, ... - Provedení dočasné vodorovné nosné konstrukce pod spodní úrovní vazníků a její odvodnění mimo objekt - Demontáž vodorovného akustického podhledu, demontáž akustického obkladu stěn v minimálním rozsahu podél krajních svislic vazníků u zdiva a pod žebříkovými panely - Demontáž stáv. VZT potrubí, hlavních světel a dalších drobných předmětů - Demontáž stávajícího střešního pláště včetně klempířských prvků a přilehlého zateplení obvodových zdí - Odsekání železobetonových říms na podélných stěnách objektu a jejich začištění pro nové zateplení - Provedení statických úprav vazníků a doplnění nových navržených ztužidel, osazení trapézových plechů na vazníky - Provedení nového střešního pláště a nového bleskosvodu - Provedení nového zateplení obvodových stěn na části objektu v místě střešního pláště včetně úpravy dešťových svodů - Provedení akustického pohledu a akustického obkladu stěn - Osazení nového potrubí VZT, hlavních světel, výdechových mřížek VZT - Provedení výmalby celého vnitřního prostoru, demontáž dočasné vodorovné nosné konstrukce, úklid - Úprava venkovní travnaté plochy – urovnání, zatravnění atd.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 15.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 09.03.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.