Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

PI18018 Modernizace ÚVŽ, 3. stavba (rekonstrukce F1) - Zhotovitel projektu

Číslo ve věstníku:
Z2020-021599
Kategorie

OstatníProjekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky jsou projektové služby související s přípravou a realizací stavby s názvem „PI18018 Modernizace ÚVŽ, 3. stavba (rekonstrukce F1)", jejichž základním obsahem je: • stavebně technický průzkum ve vztahu k zajištění projektu, • zhotovení projektové dokumentace pro vydání stavebního povolení (DSP), • inženýrská činnost pro získání stavebního povolení (DSP IČ), • zhotovení dokumentace pro výběr zhotovitele stavby (DVZ) a • výkon autorského dozoru (AD). vše pro realizaci rychlé filtrace v otevřených filtrech bez mezidna, tj. technologii otevřených rychlofiltrů s využitím drenážního systému s filtrační náplní vodárenského křemičitého písku. Projektová dokumentace pro realizaci budoucí stavby bude zpracována podle modelu BIM (Building Information Modeling).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 25.06.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 03.08.2020 (12:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.