Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Periodická kontrola a zkoušení lahví SHZ


Kategorie

Auto-moto, dopravaOpravy, revize a servis
Auto-moto, doprava ->  Servisní služby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Dodavatel zajistí ve stanoveném termínu provedení periodické kontroly a zkoušení bezešvých ocelových lahví s inertním hasivem INERGEN systémů stabilního hasícího zařízení (SHZ), umístěných ve dvou objektech Národního technického muzea (NTM), a to v Centrálním depozitáři NTM v Čelákovicích na adrese Zálužská 121, Čelákovice a v hlavní budově NTM na adrese Kostelní 42, Praha 7 dle specifikace dále uvedené a technickou dokumentací (Příloha č. 2 této výzvy) v souladu s platnými předpisy (zejména ČSN EN 1968 (07 8534, varianta zkoušení ultrazvukem): Lahve na přepravu plynů – Periodická kontrola a zkoušení bezešvých ocelových lahví), typem lahví a provozním manuálem výrobce těchto vyhrazených plynových zařízení vč. všech uvedenou normou předepsaných prací, montáží a úprav v průběhu periodické kontroly a zkoušení a na tuto službu/dílo poskytne záruku po dobu 108 měsíců od převzetí objednatelem.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 26.11.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.