Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

PD využití objektu kina Vesmír v Orlové - Lutyni


Kategorie

Projekty a studieStavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti

Lokalita:

Moravskoslezský kraj

Popis:
Jedná se o veřejný prostor, který vznikne zbouráním části stávajícího objektu kina – konkrétně hledištní a jevištní části kinosálu včetně střechy a okolní veřejné prostory v bezprostřední blízkosti kina a nové dispozice zachované části objektu. Řešené území navazuje na probíhající revitalizaci náměstí, projekt respektuje a vhodně doplňuje. Vzhledem ke stávajícímu umístění kina v těsné blízkosti obchodního centra a náměstí by měl navržený a kvalitně zrealizovaný prostor lákat občany k trávení volného času, což může mít pozitivní vliv na vztah občanů ke svému městu a zároveň zvelebování okolních soukromých prostor (např. obchodní dům Prior). Upravený veřejný prostor je navržen tak, aby sloužil občanům všech věkových kategorií, zejména aby zde mohli najít vyžití rodiče s dětmi nebo např. dětské spolky v rámci své prezentace občanům města. Proti právě probíhající revitalizaci náměstí, by měl tento prostor sloužit jako aktivní, tedy nabídnout různé typy sezení a odpočinku, jednoduché aktivity jako stolní tenis, šachové stoly, malé dětské hřiště nebo menší amfiteátr.

Prostory jsou rozděleny dle svého využití na několik celků:
1. Aktivní veřejný prostor – pobytové terasy
2. Prostor pro hry dětí
3. Pobytové schody
4. Altán
5. Zpevněné plochy místo teras a schodišť
6. Rekonstrukce objektu

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 30.10.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 15.11.2019 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.