Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

PB – Výměna kování u dveří klika za kouli na KoP PZa PV


Kategorie

Materiál, součástky a náhradní díly

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Výměna kování u dveří klika za kouli - 4 kusy. U vstupu do kanceláří z čekárny je v současné době u dveří klika z obou stran. Požadujeme výměnu kliky za kouli na straně čekárny a to buď výměna pouze kliky za kouli (je li to možné) nebo kování dveří pouze na straně osazení koulí( je li možné) nebo výměnu kování na obou stranách. Stávající kování – viz. obrázek příloha č. 1. Požadujeme výměnu tak, aby na dveřích nezůstaly viditelné pozůstatky původního kování(např. dírky po šroubkách.) Vzdálenost mezi spodním šroubkem a vrchními šroubky – 184 mm Vzdálenost mezi středy fab a klikou – 72mm Nejširší místo kování u dvou šroubků – 41mm Rozteč mezi vrchními šroubky – 25mm Tloušťka dveří 37mm, 38mm, 38mm, 39mm. Požadujeme dodání včetně montáže 4 ks koulí jedním z výše uvedených způsobů.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 20.02.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.