Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

PB- Nákup desinfekčních prostředků


Kategorie

Spotřební materiál
Spotřební materiál ->  Hygiena a úklid

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
POPIS PŘEDMĚTU ZAKÁZKY - NÁKUP DESINFEKČNÍCH PROSTŘEDKŮ: • DEZINFEKCE POVRCHŮ A PLOCH. DEZINFEKČNÍ PROSTŘEDEK K RYCHLÉ APLIKACI POSTŘIKEM, NEŘEDÍ SE. ÚČINNOST: BAKTERICIDNÍ (VČ. TBC), FUNGICIDNÍ, VIRUCIDNÍ (VČ. HIV, HBV, ADENO, VACCINIA, PAPOVA), ÚČINNÝ PROTI MULTIREZISTENTNÍM STAFYLOKOKŮM (MRSA). VÝROBEK STEJNÝCH VLASTNOSTÍ JAKO NAPŘ. INCIDIN LIQUID. Použití Plošná dezinfekce – nemocniční profylaxe a všeobecná praxe Účinnost proti HBV, HIV Při podezření na TBC Účinnost proti Adeno Papova Vaccinia Účinnost proti rotavirům Účinnost proti plísním Požadováno 300 ks v balení po 600ml nebo stejné objemové množství v menším balení, každé balení musí obsahovat sprayový aplikátor. Předpokládaná cena jednoho balení 130,-Kč bez DPH. . • Alkoholový dezinfekční přípravek na ruce ve formě čirého gelu se zjemňujícím účinkem. Plný virucidní účinek, určen k okamžité dezinfekci čistých a suchých rukou. Např. jako výrobek Spirigel complete. Požadováno 775 ks v balení po 500ml nebo stejné objemové množství v menším balení, předpokládaná cena jednoho balení 100,-Kč bez DPH.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 07.02.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.