Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

PB – Kontrola vzduchotechniky dle zákona 73/2012 Sb. na KoP Mělník


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronikaZdravotnictví, sociální služby
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje
Zdravotnictví, sociální služby ->  Přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem servisu u vzduchotechniky je VTZ jednotka JANKA typ KLM 12 (1 KS): - kontrola zanesení filtrů - kontrola ventilátorů - kontrola a seřízení nastavení ovládaní - kontrola čerpadla pro tepelný výměník - kontrola těsnosti Kontrola požárních 7 kusů klapek PTKM-90/CZ a 6 kusů klapek PVM-E 90 (včetně potvrzení správnosti funkce). Kontrola chladicích jednotek Toshiba MMY-MAP1001T8-E, MMY-MAP1201T8-E (venkovní) 6ks a jednotek Toshiba MMK-AP0122H(vnitřní) 42 ks: - vyčištění filtrů + desinfekční přípravek - kontrola chladiva R410A - čištění sběrných van - kontrola těsnosti chladících okruhů - čištění kondenzátorů - kontrola ventilů - kontrola těsnosti - kontrola elektroniky (chybové hlášky) Součástí vzduchotechniky a klimatizace je soubor MaR (měření a regulace).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 23.10.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.