Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Pardubice - výměna oken obj. č. 7, 13, 14 a 18


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Bude provedena oprava celkem 204 oken na obj. č. 7, 13, 14 a 18, z toho výměnou 185 ks o celkové ploše 641,27 m2. U zbývajících 19 oken bude provedena lokální oprava / výměna kování se seřízením popř. s výměnou poškozených dvouskel. Všechny stávající výplně otvorů určené k výměně budou vybourány a nahrazeny novými plastovými výrobky o stejných rozměrech, ve většině i obdobného členění. Součástí prací vedle vlastní dodávky a montáže je demontáž s likvidací původních oken, zednické zapravení s úpravou vnitřních parapetů, u kanceláří s osazením plastového parapetu, žaluzií a sítí proti hmyzu. Přisazení ke stávajícím venkovním parapetům bude provedeno pomocí tzv. límečků. U výrobní haly obj. č. 18 budou současně s výměnou oken osazovány mříže, které má věznice již dodány. Uchycení mříží do špalet – celkem 79 ks bude provedeno chemickými kotvami (cca 8 ks) s ocelovým návlekem mezi mříží a špaletou. Vzhledem k tomu, že stávající mříže jsou nedílnou součástí stávajících ocelových oken, musí proběhnout demontáž a montáž okna i mříže najednou – v jeden den. U montáže nových mříží, které budou probíhat z vnějšího pláště budovy, je nutno počítat s výdaji na plošinu nebo pojízdné lešení s každodenní demontáží / montáží. Na východním štítu výrobní haly budou okenní mříže opatřeny ocelovými síty s oky 20x20 mm o tl. drátu min. 2 mm a v kvalitě „pozink“. Všechna okna vyjma kanceláří budou mít výplň s jedním sklem v dezénu „kůra“ a navíc okna v jižním průčelí budou se sklem s protisluneční úpravou. Dále na jižní fasádě u šesti okenních otvorů (sociální zařízení) bude prostřední díl stávajících oken nahrazen vyzdívkou – pilířkem cca 800x2400x400 mm s venkovní i vnitřní úpravou povrchů. Otevíravá křídla 6-dílných oken budou opatřena ve spodní části řetízky, které umožní zajištění křídel s rozevřením do 20 cm. Co se týče likvidace stávajících ocelových oken s mřížemi, tak práce s vysklením i vlastní finanční výtěžnost ze železného šrotu bude plně zohledněna v nabídkové ceně. U jednoho okna v objektu č. 13 – ubytovně F bude provedena dozdívka pilířku včetně souvisejících úprav povrchů (cca 600x1750x400 mm).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 23.09.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.