Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Pardubice - opravy velkokuchyňského zařízení


Kategorie

Opravy, revize a servis

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je provádění servisu a oprav velkokuchyňského zařízení v kuchyňských provozech Věznice Pardubice dle jmenovitého seznamu velkokuchyňských zařízení (příloha č. 4). Jedná se o zařízení plynové, elektrické a ručně mechanické, které je umístěno v kuchyňských provozech a slouží k výrobě a výdeji jídel, k mytí bílého a černého nádobí. Součástí předmětu plnění jsou rovněž profylaktické prohlídky jednotlivých zařízení v šestiměsíčních intervalech. Konkrétní požadavky na plnění předmětu veřejné zakázky v průběhu deklarovaného období budou upřesněny průběžně jednotlivými dílčími objednávkami. S vybraným dodavatelem bude uzavřena rámcová dohoda na opravy velkokuchyňského zařízení.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 23.10.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.