Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Ozelenění města Sokolova na rok 2021


Kategorie

Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba zeleně

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění je zajištění celoročního osázení nádob umístěných na vybraných veřejných prostranstvích města Sokolov včetně dodávky rostlin a celoroční péče o tyto vysázené rostliny.

Jedná se o sezónní osázení nádob umístěných na veřejném prostranství na
Starém náměstí (Plocha A),
pěší zóně 5. května (Plocha B),
náměstí Budovatelů (Plocha C) a
v ulici K. H. Borovského (3D sochy – berušky)

v období jaro, léto, podzim, zima včetně péče na celý rok tj. zálivky, dodání hnojiv v doporučovaném množství, zastřihávání odumřelých, poškozených či odkvetlých částí, pletí nádob i případné doplnění odcizených či odumřelých rostlin. Součástí je též výměna půdy v požadovaném množství před osázením každé dílčí části.
V každé sezóně budou vysázené vhodné rostliny, které budou odpovídat podmínkám klimatickým, stanovištním a v ročním období se budou vzájemně doplňovat a budou vytvářet ucelený design celého prostoru.

Zálivka je předpokládaná, její součástí je hnojení v odpovídajícím poměru. V suchém období je možnost přistoupit na dodatek a častější cykly po dohodě obou stran. Výsadba bude přizpůsobena současnému stavu nádob a jejich trvalému osázení. Květináče budou osázeny dle vlastní tvořivosti s přihlédnutím na uvedená procenta jednotlivě zastoupených rostlin v jednotlivých obdobích a základy kompozičních řešení výsadby zeleně.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 15.02.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.