Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Outdoor pro výcvik


Kategorie

Materiál, součástky a náhradní díly

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky malého rozsahu (dále jen "VZMR") je dodávka zboží, kterým se rozumí outdoorové zboží VÚ 1970 Vyškov dle specifikace zboží - viz. zadávací dokumentace této VZMR (dále též "ZD VZMR"). Dodávka bude realizována postupně ve dvou dílčích plněních v souladu s podmínkami Kupní smlouvy č. 1572/196/2020-1970, jejíž smluvní vzor je součástí ZD VZMR. Zadavatel nepřipouští variantní řešení. Účelem této VZMR je zabezpečení vybavení outdoorovými potřebami jednotky AČR pro jejich speciální výcvik u VeV-VA Vyškov. ZADAVATEL UPOZORŇUJE NA ZNĚNÍ čl. 5.3. smluvního vzoru kupní smlouvy obsahující povinnou součinnost dodavatele v rámci dodávky velikostí zboží u položek ceníku zboží poř č. 2, 6, 7, 14 a 15 (viz. příloha č. 1 smluvního vzoru)!!!

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 21.09.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.