Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Ostraha areálu VRÚ Slapy


Kategorie

Bezpečnostní služby a zařízení pro zabezpečení

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Jedná se o zajištění služby ostrahy areálu VRÚ Slapy nad Vltavou dle přílohy č.1 k čj.: 37495/2019-VLRZ/S/ZR-VP pokyny pro ostrahu (směrnice). Předmětem veřejné zakázky je komplexní nepřetržitá fyzická ostraha objektu VRÚ Slapy nad Vltavou v období od 1.1.2020 do 31.12.2020 jedním bezpečnostním pracovníkem. Pracovník ostrahy reguluje vjezd a výjezd vozidel do areálu VRÚ, ovládá telefonní ústřednu a ústřednu EPS. Během ostrahy objektu vykonává 2 obchůzky, při kterých kontroluje zda nedochází k ničení či odcizení majetku, zda-li nehrozí nebezpeční vzniku požáru apod. Zadavatel požaduje dle § 38 Zákona o zadávání veřejných zakázek podání nabídek pouze od dodavatelů zaměstnávajících na chráněných pracovních místech podle zákona o zaměstnanosti alespoň 50% osob se zdravotním postižením, a kteří poskytnou tzv."náhradní plnění" !!! Součástí nabídky musí být potvrzení z příslušného Úřadu práce o tomto počtu zaměstnanců za poslední čtvrtletí 2019 (čtvrtletí předcházející čtvrtletí, ve kterém dochází k plnění). Po splnění všech dodávek dodavatel vyplní a zašle čestné prohlášení (viz příloha), a seznam faktur, které lze uplatnit jako tzv. náhradní plnění.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 09.12.2019 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.