Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Ostraha areálu a budov Státního zdravotního ústavu - opakování

Číslo ve věstníku:
Z2020-020815
Kategorie

Bezpečnostní služby a zařízení pro zabezpečení

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmět této veřejné zakázky je ostraha areálu a budov Státního zdravotního ústavu, včetně informační služby, která je zajišťovaná každý kalendářní den, a poskytování souvisejících výkonů v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací. Účastník bere na vědomí, že zadavatel je zdravotnickým zařízením a výzkumnou organizací. Požadavky zadavatele na provádění ostrahy areálu a budov SZÚ tvoří přílohu č. 1 této zadávací dokumentace. Požadovaný rozsah služeb je rozčleněn na denní ostrahu, včetně informační služby, a dále na noční ostrahu zajišťovanou každý kalendářní den. Účelem této veřejné zakázky je uzavření smlouvy o poskytování ostrahy areálu a budov Státního zdravotního ústavu s vybraným dodavatelem jakožto poskytovatelem požadovaných služeb.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 18.06.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 22.07.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.