Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Osciloskop (FEKT 080)


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje Výzkum a vývoj

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je dodávka 1 ks čtyřkanálového osciloskopu s šířkou pásma alespoň 200 MHz. Pořízení osciloskopu umožní inovaci laboratoře, dojde k modernizaci dvou úloh demonstrujících vlastnosti analogových a digitálních modulací v základním a přeneseném pásmu (zkoumání vlivu tvarování symbolů, změny modulační rychlosti nebo změny počtu stavů modulace na signál v přeneseném pásmu). Inovace je navržena s ohledem na aktivní zapojení studentů (podpora kreativity a tvůrčího myšlení), které je cílem v nově zaváděné aktivizační formě výuku v předmětech zaměřených na radiové systémy pro nové české i anglické studijní programy. Podrobně je předmět zakázky vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 22.05.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 03.06.2020 (09:15)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.