Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

OS Příbram - Rekonstrukce střechy - 2018


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem akce je výměna nevyhovujících střešních hydroizolací administrativní budovy Okresního soudu v Příbrami. Objekt je řešen jako železobetonový skelet s výplňovým zdivem v blokové zástavbě, s jedním (hlavním) vchodem na severní straně a s jedním (vedlejším) vchodem na východní straně. Zastřešení objektu je tvořeno kombinací šikmých střech s nosnou konstrukcí tvořenou dřevěnými krokvemi (sedlové, pultové, obloukové a mansardové) a ploché střechy tvořící terasu s (pravděpodobně) železobetonovou nosnou konstrukcí. Stávající střešní krytina (resp. hydroizolace) šikmých střech je řešena lepenými asfaltovými pásy/šindely. Svislé části mansardových střech jsou oplechovány šablonami z falcovaného plechu. Čela šikmých střech (v místě změny výškové úrovně) jsou pokryta částečně falcovaným plechem a částečně asfaltovým šindelem (viz. výkresová dokumentace). Pultové střechy s mírným sklonem (6-8 stupňů) jsou opatřeny krytinou z falcovaného plechu. Stávající krytina (resp. hydroizolace) ploché střechy je řešena pomocí natavených asfaltových pásů (terasa na nároží objektu). Rozsah rekonstrukce spočívá ve výměně (opravy) hydroizolace -stávajících šikmých střech s asfaltovou krytinou (asfaltové pásy nebo šindel), -stávající ploché střechy s asfaltovou krytinou (střecha nad vstupem do objektu), - stávající ploché střechy s plechovou falcovanou krytinou. Pokud to konstrukční uspořádání střech umožní, tak doplnění /zajištění dostatečného větrání střech. Provedení nových klempířských prvků předmětných střech.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 27.02.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.