Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

OS Praha 1 – nákup barev do tiskáren a kopírek 2020_2


Kategorie

Spotřební materiál
Spotřební materiál ->  IT

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka originálních barev do kopírek a tiskáren. Blíže specifikovaný předmět veřejné zakázky je stanoven v Příloze č. 1 – Specifikace a způsob výpočtu jednotkových cen závazného návrhu Kupní smlouvy (dále jen „Smlouva“), která tvoří přílohu č. 1 této ZD. Originální barvy jsou požadovány z důvodu, aby byla zachována záruka strojů. Originální barvy bude možné dodat jednotlivě, nebo v balení „multipack“ (vícenásobné balení). Jednotlivé kusy barev a válců musí souhlasit s požadovaným množstvím dle Přílohy č. 1 Smlouvy. Místo plnění veřejné zakázky: Místem plnění veřejné zakázky je budova Obvodního soudu pro Prahu 1 se sídlem v Praze 1, Ovocný trh 587/14, PSČ: 112 94.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 19.10.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.