Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Opravy vozidel Správy KRNAP


Kategorie

Auto-moto, doprava
Auto-moto, doprava ->  Servisní služby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této zakázky je uzavření 4 rámcových dohod na poskytování servisních a opravárenských prací vozidel Správy KRNAP v souladu s jednotlivými značkami: 1. část – Rámcová dohoda na opravy vozidel zn. Toyota + Isuzu 2. část – Rámcová dohoda na opravy vozidel zn. Suzuki 3. část – Rámcová dohoda na opravy vozidel zn. Mercedes 4. část – Rámcová dohoda na opravy vozidel zn. Forda + Renault. Na základě uzavřených rámcových dohod bude zadavatel dále zadávat dílčí objednávky na konkrétní požadované služby – práce v souladu s podmínkami stanovenými výrobci jednotlivých značek vozidel. Doba účinnosti uzavřených rámcových dohod končí dosažením max. celkové předpokládané hodnoty plnění, nebo nejpozději k 31.12.2021 ode dne účinnosti dohody. Vzhledem k povaze zakázky připustil zadavatel dělení zakázky na 4 části dle výše uvedeného rozdělení dle jednotlivých značek vozidel. Účastník může podat nabídku na jednu či více částí dle svého uvážení v souladu se zadávací dokumentací.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 22.12.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.