Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Opravy a údržba autobusů Dopravní společností Ústeckého kraje

Číslo ve věstníku:
Z2020-039166
Kategorie

Opravy, revize a servis

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky je výběr dodavatelů, kteří budou provádět mimozáruční opravy a údržbu autobusů Dopravní společnosti Ústeckého kraje, příspěvkové organizace (dále také jen „DSÚK“), a to jak autobusů ve vlastnictví DSÚK, tak i autobusů pronajatých. Veřejná zakázka je v souladu s ustanovením § 18, § 35 a § 101 zákona rozdělena na 7 částí takto: 1. část Opravy a údržba autobusů IVECO/Irisbus 2. část Opravy a údržba autobusů Solaris 3. část Opravy a údržba autobusů Setra 4. část Opravy a údržba autobusů Scania 5. část Opravy a údržba autobusů SOR 6. část Pneuservis autobusů mimo běžné opravy a údržbu 7. část Výměna a opravy skel autobusů bez oprav karoserie Dodavatelé mohou podat nabídku na jednu, několik nebo všechny části zakázky, nabídky na každou část zakázky budou posuzovány a hodnoceny samostatně. Jeden dodavatel může získat plnění více částí zakázky. Specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 1 této ZD.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 05.11.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 03.12.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.