Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Oprava střešní krytiny objektů polikliniky “A“ a náhradního zdroje “M“ v Nemocnici Znojmo, p. o. - MUDr. Jana Janského 11 ve Znojmě


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je oprava střešní krytiny plochých střech objektu „A“ – polikliniky a náhradního zdroje – část objektu „M“ v Nemocnici Znojmo, p. o., MUDr. Jana Janského 11 ve Znojmě. Součástí opravy střechy je oplechování atiky, hromosvod a řešení detailů u odvětrávacích komínků, šachet a světlíků včetně prací s tím souvisejícími.
Opravu střechy je nutno zaměřit na obnovu kvalitní hydroizolační funkce střechy, z hlediska stavebně fyzikálního zajistit podmínky pro navození ustáleného režimu vlhkosti ve střešním plášti. Nabídku opravy střešní krytiny zpracujte bez zateplení střešního pláště. Současná střešní krytina objektů polikliniky je z asfaltových pásů tl. 1 – 1,5 cm (2 x). Krytina objektu náhradního zdroje je z vlnitého hliníkového plechu.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 15.10.2019 (13:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.