Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Oprava LIAZ CAS25


Kategorie

Auto-moto, doprava
Auto-moto, doprava ->  Servisní služby
Dopravní prostředky ->  Osobní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky malého rozsahu (VZMR) je poskytnutí služeb, kterými se pro účely této VZMR rozumí provedení opravy - LIAZ CAS25, VPZ: 410-25-57, VIN: TNKP0360MP000706, rok výroby 1974, dále jen „vozidlo“. Poskytování služeb bude uchazečem realizováno jako celek, dále specifikované v předmětu této VZMR. Do cenové nabídky zahrňte všechny náklady spojené s opravou vozidla, včetně nových náhradních dílů a komponentů splňujících technické parametry stanovené výrobcem vozidla. Požadujeme záruční dobu 6 měsíců na opravu a 24 měsíců na dodané ND. Cenovou nabídku zpracujte do samostatné cenové kalkulace, kterou přiložte jako přílohu své nabídky. Poskytnutí služby bude uchazečem realizováno jako celek v souladu s podmínkami stanovenými v návrhu Smlouvy, který tvoří přílohu této výzvy (viz „Dokumenty"). Příloha cenové nabídky, vyplněný a podepsaný návrh smlouvy jsou přílohami každého učastníka! Nabídkovou cenu uveďte v CZK včetně DPH za celou zakázku. Zadavatel nepřipouští variantní řešení.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 17.09.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.