Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Oprava komunikace ulice Žižkova - Dobříš


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Jedná se o rekonstrukci stávající chodníkové plochy a vjezdů v mezikřižovatkových úsecích ulice Žižkova. Úpravy chodníků začínají resp. končí vždy v místě již provedené rekonstrukce nároží křižovatky tj. od ulice Přemyslova resp. U Slovanky k ulici Havlíčkova a od ulice Havlíčkova k ulici Mládeže resp. Pionýrů.
Dokumentace je řešena dle požadavku objednatele jako zjednodušená dokumentace. Stávající chodníkové plochy a vjezdy jsou ve špatném stavu, kde bylo provedeno v minulosti několik výkopových prací v rámci úprav inženýrských sítí. V současné době také dochází k rekonstrukci kanalizačního a vodovodního řadu. Stávající povrch chodníku a vjezdů je asfaltový a lokálně řešen kamennou dlažbou nebo štěrkodrtí po provedených výkopech.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 16.11.2020 (13:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.