Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Oprava havarijního stavu sociálního zařízení a inženýrských rozvodů obecní restaurace Sojovice


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Středočeský kraj

Popis:
Předmětem zakázky je Oprava havarijního stavu sociálního zařízení a inženýrských rozvodů obecní restaurace Sojovice .
a) Otopná soustava - kompletní výměna rozvodů otopné soustavy ( výčep, sociálky, kuchyně, chodba ) včetně radiátorů KORADO s termostatickými hlavicemi , rozvody provedení v Cu. Zdroj tepla není předmětem zakázky je zde instalován nový kotel ( 1 rok ) automatický na pelety, ale tento je třeba napojit na tuto novou otopnou soustavu.
b) Kompletní výměna odpadového potrubí v interiéru objektu v návaznosti na vývody nově opravené kanalizace v exteriéru restaurace.
c) Rozvod vody do nového sociálního zařízení včetně nového kombinovaného bojleru 200 litrů objem, se zdrojem ohřevu elektřina +kotel.
d) V části rekonstruované ( sociální zařízení ) kompletní výměna el. rozvodů včetně revize a revizní zprávy .
e) Stavební práce :
bourání konstrukcí, demontáž stávajících rozvodů, demontáž současného stavebního vybavení , odvoz a skládkování , osekání omítek a vnitřních obkladů , vybourání zárubní .
Úprava povrchu omítek , nové betonové podlahy, SDK strop a příčky, obklady keramické C HARME, WADVEE033, WDM06035, lišty nerez , Podlaha z dlaždic BOARD DAKVF144, výmalba.
f) Vybavení : Geberit závěsné toalety JIKA 5 ks , Umyvadla JIKA 3 ks , výlevka nástěnná bílá 1 ks , pisoáry 2 ks , sprchová vanička 1 ks a sprchový kout a vodovodní baterie .
Dveře dekorované včetně klik, zárubně kovové včetně nátěru.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 30.10.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 16.11.2020 (15:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.