Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Oprava a údržba vozidel zn. VW Transportér


Kategorie

Auto-moto, doprava
Auto-moto, doprava ->  Servisní služby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky bude uzavření rámcové dohody na opravu a údržbu vozidla VW Transportér. Služba bude účastníkem realizována na základě dílčích plnění v souladu s podmínkami ve smluvním vzoru, který tvoří přílohu této výzvy. Součástí zadávací dokumentace je "Cenová specifikace díla" (spotřební koš) viz. příloha č. 1, zadavatel požaduje její vyplnění ve vyznačených místech a opětovné vložení do el. nástroje jako součást nabídky. Cenu, která byla vypočtena na základě vyplnění tabulky v "Příloze č. 1 – Spotřební koš, zadejte přesně bez zaokrouhlování do předmětu el. nástroje jako nabídku. Z důvodu ekonomičnosti prováděné služby požadujeme, aby provozovna zhotovitele byla maximálně do 50 km daleko od adresy objednatele měřeno nejkratší cestou na www.mapy.cz (adresa objednatele Vojenské zařízení Chotyně, GPS: 50.8469975N, 14.8772572E). Součástí zadávací dokumentace je návrh Rámcové dohody. Zadavatel požaduje její vyplnění ve vyznačených místech, podepsání oprávněnou osobou a opětovné vložení do el. nástroje jako součást nabídky. Dodané a namontované díly zhotovitelem musí být nové a nerepasované. V případě, že zhotovitel nesplní veškeré požadavky a nevloží požadované přílohy ( podepsaný a vyplněný návrh Rámcové dohody + vyplněná tabulka - příloha č. 1) bude z veřejné zakázky vyřazen. Vyhodnocení výběrového řízení proběhne do 30 pracovních dnů od lhůty pro ukončení podání nabídky. Po vyhlášení výběrového řízení běží lhůta 3 pracovních dnů pro možnost odvolání proti výsledku výběrového řízení.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 25.03.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.