Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Opava - reko. kotelny- EED . projektová dokumentace


Kategorie

Projekty a studieStavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Vypracování realizační projektové dokumentace pro provedení stvaby, jejímž předmětem je komplexní provedení obnovy plynové kotelny. A to následovně • Stávající 4ks nízkoteplotní kotle o výkonu 4*545 kW plynové kotelny budou vyměněny a nově budou osazeny 4 ks stacionárními velkoobjemovými kondenzačními plynovými kotli o výkonu min. 4* 575 kW při teplotním spádu 80/60°C s plynovými nízkoemisními sálavými hořáky s modulačním rozsahem 20 až 100 %, včetně vyřešení odtahu spalin a přívodu spalovacího vzduchu, větráni kotelny • Nahrazení staré technologie novou ve třech stávajících předávacích stanicích (ubytovací budova, hala, vstupní budova) pro ohřev vody, ovládání otopných okruhů. • Výměna stávající expanzní nádoby s automatickým doplňováním otopného systému s úpravnou vody připojenou na stávající rozvod pitné vody. • V plynové kotelně bude instalován nový rozvaděč elektro a MaR odpovídající legislativním požadavkům. • Veškeré armatury, čerpadla a regulační prvky na topných okruzích budou navrženy nové.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 15.11.2018 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.