Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Odvoz a likvidace majetku pro potřeby ÚP České Budějovice (2)


Kategorie

Odpadové hospodářství, ekologie
Odpadové hospodářství, ekologie ->  Svoz odpadu

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění odvozu, následného druhotného využití nebo likvidace odpadu vznikajícího v rámci činnosti zadavatele. Bližší specifikace odpadu je uvedena v Příloze č. 4 této Výzvy – Specifikace odpadu. Součástí předmětu plnění této veřejné zakázky je i zajištění zpětného odběru veškerého elektro odpadu, tj. lednice, televize, počítače, monitory, zářivky, drobné elektro, apod. Veřejná zakázka byla rozdělena na dvě (2) samostatné části podle lokalit, v nichž se nachází nemovité věci, se kterými je zadavatel příslušný hospodařit ve své územní působnosti. Jednotlivé části veřejné zakázky jsou rozděleny takto: 1. část: okres České Budějovice, okres Český Krumlov, okres Písek, okres Strakonice, okres Prachatice 2. část: okres Tábor, okres Jindřichův Hradec a okres Pelhřimov Lze podat nabídku na první část, druhou část nebo obě části této veřejné zakázky.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 30.01.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.