Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Ochranná obličejová maska


Kategorie

Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Jedná se o nákup 25 ks ochranné obličejové masky- specifikace:Ochranná celoobličejová maska se silikonovou vnitřní maskou a systémem pro příjem tekutin plně odpovídající požadavkům normy EN 136, třída 3. V kombinaci s vhodným filtrem nebo dýchacím přístrojem zajišťující ochranu obličeje, očí a dýchacích orgánů před účinky toxických plynů, par a aerosolů, biologických škodlivin, radioaktivního prachu atd. Musí obsahovat pevně zabudované příslušenství pro připojení picí lahve. Pryžová lícnice musí být vyrobena ze zdravotně nezávadné pryže s vysokým stupněm odolnosti proti průniku toxických látek.Vnitřní maska musí být vyrobena ze speciální směsi, která zabezpečuje výbornou těsnost, je hypoalergenní a zamezuje přístupu vydechovaného vzduchu na zorník, čímž eliminuje riziko jeho zamlžení. Snižující rovněž obsah CO2 ve vnitřním prostoru masky a spolu s příznivými hodnotami vdechovacího a vydechovacího odporu přispívá ke snížení fyzické zátěže uživatele. Lícnice ochranné masky musí být z vnitřní strany ukončena obličejovou manžetou, která tvoří těsnící linii masky, zajišťuje utěsnění masky na obličeji a prodlužuje fyziologickou snesitelnost. Lícnice musí být osazena průzvučnou vložkou, která zabezpečuje minimálně 95% slovní srozumitelnost. Maska musí mít pětibodový pryžotextilní upínací systém. Maska musí umožňovat použití dioptrických skel v brýlové vložce. Závity vdechovacích komor masky s rozměrem Rd 40 x 1/7" dle ČSN EN 148-1. Všeobecné zorné pole: min. 70% Binokulární zorné pole: min. 80% Srozumitelnost řeči: 95% Materiál lícnice: bromobutylová pryž Materiál zorníku: polykarbonát Závit pro připojení filtru: Rd 40 x 1/7" Dýchací odpor při průtoku vzduchu 30 l/min.: - vdechovací odpor: max. 25 Pa - vydechovací odpor: max. 60 Pa Maska musí umožnňovat připojení filtru na obě strany lícnice a použití vojskových filtrů (OM-90 a typu MOF). • Z důvodu objektivního hodnocení POŽADUJEME DOLOŽIT platný odkaz na www.stránky , popis, produktový list atd. vámi nabízeného sortimentu. Řádně vyplněný a PODEPSANÝ NÁVRH smlouvy je nedílnou součástí této VZ. Nesplnění některých částí VZ nebude akceptována nabídka daného uchazeče. Do celkové ceny zahrňte všechny náklady spojené s dodáním do místa plnění -t.j. VÚ 6624 Bechyně (DPH, dopravu do místa určení,atd.). Další náklady nebudou připuštěny. Tato cena nemůže být opravena ani v případě početní chyby. ŘÁDNĚ PŘEKONTROLUJTE SPRÁVNOST VÝPOČTŮ A IDENTICKOU HODNOTU nabídky, tabulky a návrhu smlouvy. Nabídky budou hodnoceny na základě uchazečem nabízené ceny za splnění kompletní dodávky při dodržení požadavků výběrového řízení. Vyhodnocení výběrového řízení proběhne do 14 pracovních dní od ukončení podávání nabídek. Vítězný dodavatel bude osloven do 14 pracovních dní od vyhodnocení. Doba pro možnost odvolání proti vyhlášení vítěze poptávkového řízení- 3 pracovní dny.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 21.09.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.