Veřená zakázka

Ochrana klientských stanic

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Lokalita:
Celá Česká republika
Kategorie:
IT
IT ->  SW a Informační systémy
CPV kódy:
72268000-1 - Dodávka programového vybavení
Popis:

Předmětem veřejné zakázky je dodání, implementace a údržba systému ochrany koncových zařízení pro nepřetržitou detekci a následnou automatickou nebo manuální reakci na zjištěné bezpečnostní události, a to pro 1 800 klientských zařízení a pro 160 serverových zařízení, kdy bude 100 serverových licencí využito v rámci RDS farmy Citrix Virtual Apps and Desktops (Citrix XenApp) poskytující virtualizovaný desktop (session) pro 950 uživatelů, 40 serverových licencí bude využito v rámci RDS farmy Citrix Virtual Apps and Desktops (Citrix XenApp) poskytující virtualizovaný browser (session) pro 1 250 uživatelů a 20 serverových licencí bude použito v rámci standardních serverů zadavatele. Z 950 výše zmíněných uživatelů se do desktopové Citrix Virtual Apps and Desktops farmy (Citrix XenApp) připojuje průměrně 400 uživatelů ze zařízení zadavatele, která jsou součásti výše zmíněných 1 800 klientských zařízení, zbylých 550 uživatelů se připojuje z tenkých linuxových klientů. Všech 1 250 zmíněných uživatelů virtualizovaného browseru se k serverům farmy připojuje z výše uvedených klientských zařízení nebo virtualizovaných desktopů.

V případě, že však plnění nabízené dodavatelem vychází z licenčního modelu na uživatele („per user“), zadavatel požaduje, aby dodavatelem nabízené řešení licenčně pokrývalo 1 500 uživatelů (zaměstnanců zadavatele).

Předmětem veřejné zakázky je rovněž zajištění podpory řešení od výrobce a poskytování servisní podpory dodavatelem.

Bližší specifikace předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek, je uvedena v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 ZD.

warning
Upozornění: pro zobrazení zadávacích podmínek se registrujte ZDARMA nebo se přihlašte.

    Termíny:

  • calendar_today 
    Lhůta pro podání nabídek do:
    19.08.2024