Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Obnova varhan kostela sv. Bartoloměje v Kolíně


Kategorie

Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem smlouvy je rekonstrukce varhanního stroje v kostele sv. Bartoloměje v Kolíně a restaurování polychromie, figurální a plastické výzdoby dvoudílné varhanní skříně. Původní třímanuálové pneumatické varhany postavila v r. 1910 firma Antonína Mölzera z Kutné Hory. Tento nástroj byl radikálně přestavěn za použití části píšťalového fondu firmou Organa Kutná Hora v r. 1973 Předmětem prací je rekonstrukce (vestavba) dvoumanuálového nástroje s mechanickou a doplňkově elektrickou tónovou trakturou, elektrickou rejstříkovou trakturou, zásuvkovými vzdušnicemi, druhým manuálem v žaluzii a s dispozicí nástroje dle dispozičního návrhu, se samostatně stojícím hracím stolem včetně podia mezi ním a varhanní skříní a s rekonstruovanou měchovou soustavou. Součástí předmětu plnění je rekonstrukce truhlářské podstaty varhanní skříně, restaurování polychromie, figurální a plastické výzdoby dvoudílné varhanní skříně a provedení povrchové úpravy (rekonstruovaného) samostatně stojícího hracího stolu.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 14.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 15.02.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.