Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Obnova řešení inspekce a vyhodnocování síťového provozu


Kategorie

IT
IT ->  HW a příslušenství
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění této veřejné zakázky je obnova stávajícího řešení, výměna HW, instalace, implementace, migrace konfigurace, poskytnutí časově neomezené licence k užívání řešení pro inspekci a vyhodnocování síťového provozu (NBA – Network behavior analysis), které slouží k vyhodnocování síťového provozu včetně sledování a statistik síťových toků, vyhodnocování anomálií, dohledu výkonu a odezev aplikací a zachytávání datových packetů v prostředí v prostředí Ministerstva zemědělství, nezávislým dodavatelem s velkým důrazem na splnění podmínky nezávislosti vymezené v čl. 2.7 návrhu smlouvy, který tvoří Přílohu č. 1 této zadávací dokumentace.
Cílem je také poskytování následné technické a metodické podpory tak, jak je popsána podpora a maintenance v příloze č. 2 smlouvy ve specifikaci katalogových listů.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 19.11.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.