Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Objekt přírodovědecké fakulty - demolice objektu

Číslo ve věstníku:
P20V00000102
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je demolice čtyřpodlažního objektu se střešní ustupující nástavbou, nepodsklepeného. Je postaven v montovaném skeletu MS-OB severomoravská varianta. Stropy jsou z betonových panelů. Založení objektu je na pilotách typu VUIS. Obvodový plášť je převážně montovaný z keramických panelů, jednotlivá podlaží jsou vyzdívaná. V severním štítě budovy jsou atypické dřevěné rámové panely s izolační výplní. Část fasády je obložena kamenným obkladem. Střecha nad 4.NP je plochá se sklonem k vnitřním vpustím a má povlakovou živičnou krytinu s posypem na tepelně izolačních vrstvách. Střešní nástavba má krytinu plechovou. Vnitřní galerie je prosvětlena pultovým světlíkem z ocelovými nosnými prvky.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 05.08.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.