Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Novostavba bytových jednotek se sociálním bydlením v Loučovicích

Číslo ve věstníku:
Z2020-034862
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve výstavbě obytného souboru budov v pasivním standardu na pozemku p.č. 130/1 v obci Loučovice. Jedná se o soubor dvou bytových domů SO-01 a SO-02, každý bytový dům je tvořen dvěma dvoupodlažními částmi. Zastřešení dvoupodlažních obytných částí je navrženo sedlovou střechou. Obě obytné části jsou provozně oddělené, do každé bytové jednotky je samostatný vstup z přilehlých komunikací na pozemku. Obě obytné části jsou konstrukčně a technologicky propojeny technickou místností, která je jednopodlažní a je umístěna mezi dvoupodlažní obytné části. Zdrojem tepla pro vytápění bude tepelné čerpadlo vzduch/voda ve vnitřním provedení umístěné v technické místnosti budovy. Prostory bytů budou větrány jednotkami určenými pro řízené větrání s rekuperací tepla. Každý byt bude mít samostatnou VZT jednotku. Na sedlové střeše bude instalována fotovoltaická elektrárny (FVE).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 07.10.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 06.11.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.