Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

NOVÉ ZÁZEMÍ PRO JSDH RYCHNOVEK - ZVOLE


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis:
Předmětem zakázky je novostavba zázemí pro JSDH Rychnovek – Zvole. Jedná se o jednopodlažní nepodsklepený objekt, obdélníkového půdorysu, složený ze tří hmot, střední hmota je vyšší, zastřešená sedlovou střechou, nižší boční hmoty jsou zastřešené pultovými střechami. Na severovýchodní straně objektu je navrženo zastřešení vstupu. Objekt přístavby je zděný, střešní konstrukce dřevěná trámová, konstrukce pergoly ocelová. Je založen na železobetonových základových pasech tl. 500 mm, hloubka základové spáry je min. 1400 mm pod upraveným terénem. Nové obvodové svislé nosné konstrukce jsou ze zdiva z keramických bloků broušených tl. 440/400 mm. Vnitřní příčky v 1. NP jsou navrženy ze zdiva z keramických zdících bloků broušených tl. 115/80 mm. Novou podlahovou konstrukci objektu tvoří železobetonová deska tl. 150 mm. Konstrukce střechy střední části objektu tvoří dřevěné příhradové vazníky, konstrukce střechy bočních křídel tvoří dřevěné krokve.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 16.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 11.03.2021 (16:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.