Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

NKP SZ Kratochvíle – provozní a technické zázemí


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je úprava zpevněných ploch a vybudováním provozně-hospodářského objektu, který vyřeší funkční problémy areálu NKP SZ Kratochvíle. Provozně-hospodářský objekt napravuje nevyhovující stav uskladnění zahradní techniky stále se zvyšující nároky na pěstební činnost a údržbu zahrady a zejména deponie zahradního materiálu. Konstrukčně je provozně hospodářský objekt řešen tak, aby zároveň řešil i odstranění nebezpečí postupujícího sesuvu severního svahu podléhajícího erozi. Úprava provozně-hospodářského zázemí řeší i stávající nepříznivý vizuální stav zázemí zámku, který v současné podobě neodpovídá významu a kulturní hodnotě NKP. Bližší informace k předmětu plnění jsou uvedeny v příloze č. 1 – Projektová dokumentace, jejíž součástí je i výkaz výměr.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 14.01.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.