Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Neveřejná nabíjecí stanice s baterií pro elektromobily


Kategorie

Materiál, součástky a náhradní dílyTechnologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Elektronika

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis:
Předmětem tohoto výběrového řízení je dodávka nabíjecí stanice DC a nabíjecí stanice AC s baterií pro elektromobily a technologie pro napojení na stávající FVE 15kWp umožňující ukládání vyrobené energie do baterií a odběr z nich pro nabíjení EV včetně příslušenství.
Předmětem plnění je kompletní dodávka skládající se z: 1. Projektová dokumentace potřebná k realizaci instalace nabíjecích stanic, 2. Doprava na místo realizace, 3. Dodání, montáž, zapojení a zprovoznění samotné nabíjecí stanice s baterií se specifikovaným DC výkonem min. 30kW , nabíjecími konektory (CCS a CHAdeMO) a vestavěným komunikačním modulem pro vzdálený dohled a správu zařízení, 4. Dodání, montáž, zapojení a zprovoznění samotné AC nabíjecí stanice s baterií se specifikovaným AC výkonem max. 22kW, nabíjecím kabelem ukončený konektorem Mennekes, typ.2, a vestavěným komunikačním modulem pro vzdálený dohled a správu zařízení, 5. Dodání, montáž, zapojení a zprovoznění AC coupling do baterií k stávající FVE 6. Montáž kabeláže a technologie napájení ze stávající FVE 15kWp pro nabíjecí stanice (vzdálenost do 9 m od střídačů a rozvaděče umístěné v garáži objektu) 7. Instruktážní zaškolení obsluhy, 8. Výchozí revize zařízení s veškerými doklady o shodě atd.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 20.09.2019 (18:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.