Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

NÁVES V ÚHOŠŤANECH - REGENERACE VEŘEJNÝCH PROSTRANSTVÍ - ETAPA 02


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je realizace stavby vedené u zadavatele pod názvem „NÁVES V ÚHOŠŤANECH - REGENERACE VEŘEJNÝCH PROSTRANSTVÍ - ETAPA 02“. V rámci díla zůstává stávající koncepce uspořádání návsi zachována. Úpravami bude podporována přirozená hierarchie prostorů a cest. U silnice na Brodce vznikne v nová, pro pěší v bezpečné pozici, autobusová zastávka. Nové zpevněné povrchy budou dlážděny čedičovými odseky s obrubou ze stejného materiálu. Cesty v trávě budou provedeny přírodní technologií MZK (Minerální beton dle ČSN 73 6126/1994) s obrubou z modřínových fošen. Celý povrch pobytové části návsi v okolí bude výškově upraven a vyspádován tak, aby umožnil bezpečný provoz a přirozené odvedení dešťových vod do blízkého potoka. Místo bývalé márnice bude vyčištěno od náletové zeleně a bude moci sloužit k posezení a rozhledu. Obrys původní márnice bude rekonstruován v podobě zděné obruby v rovině povrchu cesty. Objekt obecního skladu bude jednoduchá stavba s pultovou střechou vystavěná na půdoryse bývalé požární zbrojnice a obecního skladu. Cesta na hřiště se svým uspořádáním nemění. Část je opatřena zpevněným povrchem kvůli příjezdu k nemovitostem, část je nezpevněná. Nezpevněná část cesty na hřiště bude provedena ze štěrkového trávníku.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 02.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 25.02.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.