Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Nákup výpočetní techniky


Kategorie

IT
IT ->  HW a příslušenství

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Cílem zadávacího řízení je uzavření smlouvy mezi zadavatelem a dodavatelem, jejímž předmětem je dodávka zboží dle požadavků zadavatele.

Předmětem části 1 veřejné zakázky je dodávka notebooků (včetně příslušenství) a jejich následný záruční servis po dobu 60 měsíců (Next Business Day Onsite Notebook Only HW support). Notebooky a veškeré komponenty musí být určeny k prodeji na českém trhu, musí být nové, nepoužité a vše od jednoho výrobce. NB nesmí být starší více jak 8 měsíců, přičemž rozhodným datem je nabytí účinnosti smlouvy.

Předmětem části 2 veřejné zakázky je dodávka monitorů a jejich následný záruční servis po dobu 60 měsíců - Next Business Day Onsite. Monitory a veškeré komponenty musí být určeny k prodeji na českém trhu, musí být nové, nepoužité. Monitor nesmí být starší více jak 8 měsíců, přičemž rozhodným datem je nabytí účinnosti smlouvy.
Veřejná zakázka je rozdělena podle shora uvedených druhů výpočetní techniky a požadovaných celků do dvou částí:

- Část 1: Dodávka notebooků a dokovacích stanic a příslušenství - 14 ks
- Část 2: Dodávka monitorů - 25 ks

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 11.11.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.