Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Nákup tonerů pro tiskárny a plottery


Kategorie

Spotřební materiál
Spotřební materiál ->  IT

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Jedná se o nákup tonerů pro tiskárny a plottery. Přesná specifikace požadavku viz příloha „Závazná cenová nabídka“. Zboží musí být nové, tj. nepoužité, standartní plnohodnotné zcela naplněné, nepoškozené, nerenovované, nerepasované a zkompletované z dílů, které nebudou staršího data výroby než 12 měsíců před dnem odevzdání zboží, v originálních obalech s přesným označením od výrobce, odpovídající platným technickým, bezpečnostním a hygienickým normám a předpisům. V případě nesplnění kvalifikačních požadavků uvedených v souboru Závazná cenová nabídka, se jedná o nekompletní nabídku a dodavatel bude vyřazen před hodnocením nabídek!!! Zadavatel si vyhrazuje právo k objasnění nebo doplnění údajů přiměřeně ustanovení § 46 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 16.11.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.