Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Nákup technologie na zpracování odpadu


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je pořízení následujících technologií:
▪ čelisťový drtič;
▪ třídič stavební suti;
▪ rýpadlo-nakladač.

Veškeré informace k zakázce (obchodní podmínky, technické podmínky, hodnotící kritéria, požadavky na splnění kvalifikace aj.) jsou uvedeny v zadávací dokumentaci a jejích přílohách uveřejněných na profilu zadavatele.

Předmět veřejné zakázky je rozdělen na 3 samostatné částí, zadavatel umožňuje dílčí plnění. Dodavatel je oprávněn podat nabídku na plnění všech, nebo jen některých částí veřejné zakázky, nebo jen na plnění jedné části veřejné zakázky. Nabídky pro každou část této veřejné zakázky budou zadavatelem posuzovány a hodnoceny zcela samostatně a v souladu s tím bude i každá z částí zakázky zcela samostatně zadána. Každý účastník může pro každou část veřejné zakázky podat pouze jednu nabídku.

Předmětem veřejné zakázky je dodávka nových strojů, technologických zařízení a vybavení pro podnikatelskou činnost. Akceptovány budou pouze nabídky na stroje, které nebyly předmětem odpisu, včetně nezbytného softwaru zajišťujícího jejich funkčnost.

Výběrové řízení je realizováno v rámci OPERAČNÍHO PROGRAMU PODNIKÁNÍ A INOVACE PRO KONKURENCESCHOPNOST 2014–2020, Výzva V. programu podpory Úspory energie, který je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj a Ministerstvem průmyslu a obchodu České republiky. Vítězný dodavatel má povinnost označit všechny relevantní dokumenty (kupní smlouvu, předávací protokol, fakturu) názvem projektu „Technologie pro efektivní zpracování stavebních odpadů - VOROstav Pelhřimov“ a číslem projektu „CZ.01.3.14/0.0/0.0/19_254/0022166“.

Lhůta pro podání nabídek začíná běžet následující den po uveřejnění veřejné zakázky, vč. všech příloh na daném profilu zadavatele, tedy 9. 10. 2020.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 26.10.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.