Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Nákup SW podpory nástroje IP Fabric na 12 měsíců


Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem VZ je poskytnutí SW podpory licencí k nástroji IP Fabric na 1050 ks aktivních zařízení na období 12 měsíců. Jedná se o zajištění nejaktuálnější verze SW licencí v průběhu trvání licencí, aktualizací, upgradů a oprav chyb včetně nezbytné konzultační podpory pověřených osob zadavatele. Jedná se o zajištění licenční podpory nástroje IP Fabric sloužícího mj. pro mapování, verifikaci, vizualizaci, dokumentaci, a sledování změn v síťové infrastruktuře zadavatele. Cílem předmětu veřejné zakázky je zajištění sady funkcionalit, které budou dlouhodobě sloužit pro kontinuální zajištění a zvýšení efektivity provozu kritické síťové infrastruktury zadavatele. Podrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v Příloze č. 1 Výzvy.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 27.11.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.