Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Nákup sluchátek s mikrofonem


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Elektronika

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
12 ks sluchátka s mikrofonem – provedení okolo uší, uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.0 s podporou připojení min 2 zařízení zároveň, aktivní potlačení hluku (ANC), ovládání hlasitosti, přijímaní hovorů, výklopný mikrofon, otočné mušle, výškově nastavitelné, váha do 300g, měkká pěna na sluchátkovém mostě, minimální výdrž baterie 18 hodin, konektor USB C, dokovací stanice/dobíjecí stojánek, certifikace MS Teams, min. 5 mikrofonů, barva černá nebo šedá Podmínky dodání: Fakturu prosím zaslat na adresu: ŘSD ČR, GŘ - Čerčanská 2023/12, 140 00 Praha 4 – Kačerov, v případě faktury v elektronické podobě na adresu: posta@rsd.cz. Fakturace na základě předávacích listů/protokolů potvrzených zástupcem kupujícího. Celkovou cenu dodávky požadujeme včetně balného, dopravy a "recyklačních poplatků"

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 21.10.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.