Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Nákup pracovních stanic a příslušenství pro potřeby projektů OPZ


Kategorie

IT
IT ->  HW a příslušenství

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky pracovních stanic, monitorů a příslušenství, konkrétně klávesnic, klávesnic se čtečkou, myší a ergonomických podložek pod myši a poskytnutí souvisejících služeb (zejména zajištění záručního servisu), a to dle aktuálních potřeb Centrálního zadavatele a Pověřujících zadavatelů.
Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v této zadávací dokumentaci a jejích přílohách, zejména v příloze č.1 závazného vzoru rámcové dohody - Specifikace Zboží.
Předmět veřejné zakázky bude financován či spolufinancován z prostředků určených pro projekty Evropského sociálního fondu, konkrétně z Operačního programu Zaměstnanost (https://www.esfcr.cz/).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 04.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 04.01.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.